52 dana bez tebe, a svaki dan s tobom u srcu i bolom u duši
Seko moja, 52 dana učim kako se diše bez tebe, nedostaješ mi u svakoj sitnici. U šetnjama, u šalama koje smo samo mi razumjele, u tišini koja sada previše govori. Imam dvije slike tebe - jednu nasmijanu, zdravu, dok hodamo i planiramo život, putujemo i jednu koja me najviše boli. Ali biram da pamtim tvoj osmijeh, tvoj ponos, tvoju pamet, tvoju snagu, tvoju nježnost. Učila si me kako se voli, kako se poštuje i kako se ostavlja trag. Učila si me kako se paze i čuvaju roditelji i znam da će ćeš mi za to dati najviše snage! Molim Allaha da ti podari najljepše mjesto među odabranima. A ja ću te čekati - u dovama, u sjećanju i u svakom svom koraku. A čekaj i ti mene...
Zauvijek tvoja seka Alisa
Datum objave: 27/02/2026
Nazad