Tri godine od smrti osnivača
Tri godine od Vaše smrti i dalje zidovi odzvanjanju osmijehom, šalom, savjetom i sve to fali. Fali onako da bude prodorno a ne tiho. Sada je tiho, podsjeća na Vas, ali bez one prodornosti koja je krasila naš kolektiv, golema tuga je ostala. Pokušavamo da Vas pratimo, trudimo se naporno kako bi viziju koja nam je data dostojanstveno čuvali i brinuli o njoj, razvijali je. Obećavamo da hoćemo i dalje, vrijedno, pošteno i naporno baš kakav ste primjer i sami bili. Obećavamo.
U znak sjećanja na našeg dragog osnivača - direktora, kolektiv S.E. - Sarajka d.o.o. i Alfa 90 d.o.o.
Datum objave: 21/02/2026
Nazad