Dug je svaki trenutak od kada nisi sa mnom dragi moj Edo
edvin (Hasan ) abdić
-
BiHHvala ti što si bio moj oslonac kroz sve ove godine.
Tvoja ljubav i podrška koju si mi pružao u svakom danu zauvijek će živjeti u mom srcu.
Mnogo mi nedostaješ.
Voli te tvoja Branka
Datum objave: 15/01/2026
Nazad