SJEĆANJE na našeg dragog Abicu
Četiri godine bez tebe... A vrijeme nije umanjilo bol, samo me naučilo kako da je nosim. Nedostaješ u tišini, u mislima, u svakom važnom trenutku. Nedostaješ u sitnicama koje samo ja primjećujem i u uspomenama koje nikada neće izblijediti. Tvoja ljubav i tvoja prisutnost ostavili su trag koji se ne briše - živiš kroz naše uspomene, kroz našu Ajlin, kroz svaki otkucaj mog srca. Nisi zaboravljen, nikada nećeš biti. Molim Allaha, dž.š., da ti podari najljepše mjesto u Džennetu, da ti oprosti grijehe i primi dobra djela. Do ponovnog susreta - čuvamo te u srcu.
Tvoje: Mirela i Ajlin
Datum objave: 12/01/2026
Nazad