TUŽNO SJEĆANJE
Jedina naša, Prošlo je godinu dana od kada nisi sa nama i od kada su naši životi zauvijek stali. Bila si naša snaga, ponos, sreća, nada i osmijeh. Zbog tebe smo koračali kroz ovaj život bez straha sa uzdignutom glavom jer smo znali da nas ti čuvaš i paziš ponosu naš. Od kada tebe nema sa nama, naš život je izgubio smisao jer praznina koja je nastala tvojim odlaskom se nikada neće moći nadoknaditi. Nedostaje nam tvoj osmijeh, snaga, topla riječ, zagrljaj i sve ono što je činilo naš život posebnim. Znamo da si sada na boljem mjestu gdje više nema boli i patnje koju si sve ove godine krila od nas da bi nas zaštitila. Najdraža naša, hvala ti za sve što si za nas uradila, za svu ljubav i pažnju koju si nam pružila i sve ono što si nas naučila.. Najviše ti hvala za to što si baš ti bila naša mama - najbolja na svijetu! Dok smo mi živi tvoj plemeniti lik će uvijek živjeti u nama i radujemo se danu kada ćemo te ponovo moći zagrliti i poljubiti. Poljubi nam tatu! Molimo dragog Allaha, dž.š., da ti podari lijepi Džennet i vječiti rahmet.
Beskrajno te vole tvoji: Mama, Meca sa Admirom, Elvedin, Eman i Emran, Hana i tvoj mali Kićo
Datum objave: 10/01/2026
Nazad